Варіанти оплати

Просимо звертнути увагу! На даний момент товар відправляється лише при 100% передоплаті.

1. Готівковий розрахунок

Післяплатою - оплата вартості замовлення на відділенні транспортної компанії, яка здійснює доставку товару (Нова Пошта,  Delivery). Доставка грошей назад здійснюється за рахунок клієнта.

Через термінал ПриватБанку - Ви можете оплатити Ваше замовлення через термінал самооблуговування ПриватБанку в зручний для Вас час, адже термінали працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Для цього спочатку Вам необхідно замовити товар в інтернет-магазині. Після обробки замовлення менеджером, Ви зможете оплатити своє замовлення через термінал ПриватБанку. Обробка замовлення здійснюється протягом  одного-двох робочих днів.

2. Безготівковий розрахунок

Фізичні особи можуть сплатити замовлення через будь-який зручний для них банк. Більш детальну інформацію Ви отримаєте від менеджера після оформлення замовлення на сайті.

Юридичним особам необхідно надіслати виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (єдиного податку) на order@shyp-shyna.com.ua. Прохання в листі вказувати номер замовлення та контактний телефон.

Якщо залишились запитання

Відправляючи форму, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності