Варіанти доставки

Доставка товарів по Україні здійснюється на відділення транспортної компанії, яке не має обмежень по вазі: «Нова пошта», Ін-Тайм, САТ або Самовивіз з магазину Шипшина. Доставку відправлення оплачує клієнт. При готівковому розрахунку клієнт додатково оплачує доставку грошей назад. Розрахувати приблизну вартість перевезення можна тут :Зверніть увагу на те, що більшість відправлень здійснюються із відділення відповідної транспортної компанії (м. Львів), проте частина товару може відправлятись із наших віддалених складів поза межами Львова за технологією "двері-склад", тому вартість доставки може збільшитись (на 30-40 грн. залежно від перевізника).Уточнити, з якого складу буде відправка можна у менеджера в телефонному режимі.

Замовлення опрацьовуються протягом доби (не враховуючи неділю та святкові дні), після чого менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення наявності замовленого товару, адреси складу транспортної компанії і термінів доставки. Термін доставки в середньому становить два-три дні.

Відправлення здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00, в суботу - з 10.00 до 13.00. Зверніть увагу: товар на відділенні транспортної компанії зберігається протягом 5 днів, після чого автоматично повертається відправнику.

Необхідно обов'язково оглянути товар перед отриманням, в іншому випадку жодні претензії щодо зовнішнього вигляду розглядатись не будуть.

Дізнатися місце розташування відправлених товарів можна тут.

Ми, зі свого боку, зробимо все для максимально оперативного та зручного виконання замовлення!