Mirage

Нове обличчя китайської промисловості

mirage-mr-200.pngШинний бренд Mirage є одним із провідних у Китаї. Входить у великий китайський концерн Shandong Hengfeng Rubber & Plastic, який почав свою діяльність у 1995 році. Материнська компанія має, окрім Mirage, ще й низку дочірніх фірм - Hengfeng, Cachland, Ovation, Ushield, Hifly, Sunfull. Площа виробничих потужностей концерну займає приблизно 2 квадратних кілометри, де залучені 10 тисяч працівників.

Mirage показує дуже стрімкий розвиток на світовому ринку. Бренду характерні швидкі темпи виробництва та висока продуктивність, властиві китайській економіці.


У пошуках свого покупця

MG638-638.png Бренд пройшов офіційну сертифікацію у більш ніж 60 країнах. Тому зараз можна говорити про те, що шини китайського виробника відповідають вимогам світового ринку. Ба більше, Mirage може похвалитися співпрацею з такими відомими брендами, як Goodyear, Continental та Pirelli. Встановленню партнерських зв'язків передували суворі випробування шин на продуктивність. Зараз Mirage не відстає від стандартів великих компаній, але намагається вивести на ринок щось нове, оригінальне. 45725.970.png І варто сказати, китайська старанність та наполегливість приносить плоди - деякі виробники автомобілів пропонують Mirage у базовій комплектації своїх транспортних засобів.

Компанія проводить постійні дослідження, вдосконалюючи технічний процес та оптимізуючи склад гуми. Розробники стабільно вносять інновації в дизайн, ускладнюють та урізноманітнюють тестові випробування.

Mirage спеціалізується на виробництві легкових, вантажних та легковантажних шин. На сьогодні бренд пропонує повний асортимент автомобільних розмірів.