Narva

Світло для всього світу

pr ultima 215 take market by storm.png Narva - німецький бренд, який виготовляє висококласні лампи. Торгова марка належить відомій компанії Vosla, яка також працює у сфері освітлення. Компанія, частиною якої є торгова марка Narva, була заснована у 1948 році. Спільна для двох брендів штаб-квартира розташована в Німеччині.

Narva представляє на світовому ринку лампи різного призначення. Особливості кожної моделі зумовлені майбутніми умовами її використання. Так, наприклад, лампи для басейнів німецького виробника не лише захищені від вологи, а й створюють потрібну для приміщення атмосферу. Головне завдання світильників у планетарії - розставити правильні акценти. Світло для аеропортів Narva, натомість, крім високої продуктивності, повинне мати високу вібраційну стійкість.


Тільки надійні лампи

536321-narva-announces-australias-first-plus-100-performance-globe.1-lg.pngКомпанія вже багато років практикується у проектуванні та виготовленні автомобільного світла для легкових та вантажних транспортних засобів. Зараз Narva випускає автомобільні галогенні лампи у найрізноманітніших типорозмірах. Бренд пропонує водіям протитуманні, сигнальні лампи, а також світлові елементи для габаритних ліхтарів. У портфоліо виробника - понад 100 типів автоламп. Високоякісні продукти, які забезпечують відмінну видимість, Narva пропонує і для мотоциклів.

Спеціалізований модельний ряд виробника розроблений для медичних цілей. Narva допомагає освітлювати операційні та лабораторії. Бренд є світовим лідером з виготовлення галогенних ламп для мікроскопів та хірургічного освітлювального обладнання. Усвідомлюючи відповідальність за життя та здоров'я людей, Narva продовжує підтримувати репутацію виробника чи не найбільш надійних у галузі ламп.

Представники Narva не втомлюються нагадувати, що однією з основних переваг їхнього продукту є висока точність - набагато вища, ніж цього вимагають основні галузеві документи. Сучасне обладнання бренду при обробці скла не допускає похибки навіть десятої частки міліметра. При потребі контрольні параметри можна зробити більш жорсткими - до сотої частки міліметра.


Брак не пройде!

narva-LED-Work-Lights_1.png Кожна лампа чи ціла система освітлення перед виходом із заводу проходять численні комплексні тестування. Понад 20 різноманітних випробувань може проходити лампа. Частково система контролю якості виконує свою функцію ще на виробничій лінії. Саме там відбуваються геометричні вимірювання. Також моделі тестують на стійкість до вібрацій, продуктивність, термін експлуатації та ін.

Разом із загальним технологічним розвитком підвищуються вимоги до характеристик та якості освітлення у різних галузях економіки. Можна впевнено стверджувати, що Narva залишається на хвилі інновацій, оперативно пристосовуючись до змін тенденцій на світовому ринку та підлаштовуючись під специфічні вимоги виробників того чи іншого обладнання.