Panasonic

Спеціаліст з виготовлення батарей

standard.png Panasonic - велика корпорація зі світовим ім'ям, яка виникла в Японії. Головний офіс компанії й сьогодні залишається там. Сфера діяльності Panasonic дуже широка. Окрім великого асортименту високоякісної електроніки, компанія виготовляє джерела енергії всіх можливих розмірів, типів та призначення.

Батареї Panasonic ідеально підходять для бездротових систем безпеки, медичного і стоматологічного обладнання, ліхтарів, систем безперебійного живлення, електроінструментів та різноманітних транспортних засобів. Автомобільні акумулятори компанії підходять для бензинових, дизельних і гібридних моделей.

Перший завод з виготовлення автомобільних акумуляторів Panasonic був запущений в Японії ще в 1938 році. Батареї Panasonic виготовляють також на виробничому об'єкті у Таїланді, звідки продукція йде на міжнародний ринок. Японці переконують (і, зрештою нема підстав у цьому сумніватися), що якість акумуляторів і технології виробництва на всіх заводах абсолютно однакові.


Першість у сфері електрокарів

panasonic-li-ion-ev-battery_100278033_m.png Компанія Panasonic бере активну участь в розвитку ринку електрокарів. Її внесок проявляється у забезпеченні найбільш відомих виробників цих авто спеціальними джерелами живлення. Бренд вже вважається чи не найбільшим виробником літій-іонних батарей для екотранспорту. Багато в чому цей статус у Panasonic з'явився завдяки співпраці з Tesla та Toyota. Для розвитку цього перспективного напрямку японський гігант у 2017 році побудував новий завод в Китаї. На ньому планують виготовляти циліндричні батареї для гібридів, плагін-гібридів і електромобілів.

Малообслуговувані батареї Panasonic виготовляють зі спеціальних сплавів з додаванням срібла. Шар цінного металу наносять на решітки. Це забезпечує тривалий термін служби при високих температурах, а також сповільнює саморозряд. Panasonic може похвалитися найлегшою малообслуговуваною батареєю на ринку.

Безпеку від загорянь гарантує вбудована в корпус акумулятора система пожежогасіння. А захисний фільтр перешкоджає випаровуванню газів із джерела струму. Для абсолютно безпечної експлуатації, АКБ Panasonic конструктивно захищені від витоку електроліту.


Якість, яка не потребує доказів

jpserieswbox.pngЗавдяки постійним дослідженням у сферах новітніх технологій та матеріалів продукти Panasonic перевершують очікування клієнтів в усіх відношеннях. Майже всі батареї виробляють на повністю автоматизованих виробничих лініях. Продукція проходить строгий процес тестування в різних категоріях. Батареї перевіряють на стійкість до витоку, термін придатності, продуктивність в екстремальних умовах і стабільність характеристик протягом тривалого часу.

Надійність батарей Panasonic вже підтвердили такі виробники автомобілів, як Subaru, Honda, Toyota, Lexus, Mazda. Всі перелічені бренди у базовій комплектації використовують джерела пускового струму японської компанії.

Акумулятори Panasonic - це безсумнівно преміальний продукт з високою продуктивністю і довговічністю. Сучасні технології бренду не завжди знаходять рівних собі конкурентів. Батареї Panasonic задовольняють потреби автовласників у надійності та безперебійній роботі. Обираючи АКБ цього бренду, ви обираєте японську якість, підтверджену сторічною бездоганною репутацією Panasonic.