Petlas

Petlas: від локальної компанії до промислового гіганта своєї країни

petlas-winter-tyre-advertisement(1).jpg Бренд Petlas народився на Кіпрі в 1976 році та з початку свого існування займався випуском авіаційних шин. Виникнення цієї компанії пов'язане із військовим конфліктом на Кіпрі. Військові потреби й спричинили появу Petlas. Зараз Petlas належить турецькій компанії Abdulkadir Ozcan Group і є одним із найбільших шинних брендів Туреччини.

У 1990 році почався багаторічний процес приватизації. Потрапивши до рук нових власників, компанія стала на новий щабель якості. З цього часу можна говорити про активний експорт шин турецького виробника на європейський ринок. Тоді Petlas значно збільшила об'єм виробництва, а також розширила асортимент.

Помітне покращення якості та застосування нових технологій відбувається постійно. Освоївши нові технології, Petlas значно підвищила свою конкурентоздатність на міжнародному рівні. Власники вкладають в модернізацію заводу значні суми. Були побудовані нові цехи, встановлено найновіше обладнання. Результат не змусив себе чекати. Кількість реалізованих за рік шин впевнено зросла.


20 Гектарів інновацій

rezina-petlas-ukraine.jpgПро високий рівень бренду Petlas свідчить наявність власної науково-дослідної лабораторії. Вона була відкрита у 2010 році. А для випробувань шин в реальних умовах був збудований тестовий полігон. Все це значно скорочує час для розробки та тестування нових моделей, допомагає здійснювати контроль якості та робочого процесу на всіх етапах виробництва - від проектування дизайну протектора та визначення оптимального хімічного складу гуми й до випробування на дорозі. 

Загалом на сьогодні територія заводу разом із полігоном займає приблизно 20 гектарів. Погодьтеся, непогано для заводу який задумувався як невеличке, але стратегічно важливе підприємство.


Якість на експорт

PETLAS-4x4-petlas-50x70-artwork-27.01.2016-800x571.jpgПолітика експорту є стратегічною для Petlas. Крім Європи, шинами турецького виробника користуються автолюбителі з Азії та США. Загалом близько 100 країн імпортують шини Petlas. До виходу на європейський ринок компанія почала випускати продукцію відповідно до нових стандартів якості, що підтверджують відповідні сертифікати. Розвинена дилерська мережа допомагає тримати продажі на високому рівні. Концепція орієнтованості на споживача теж сприяє зросту популярності бренду.

За останні двадцять років пропонована виробником продукція поповнилась легковими, вантажними шинами, а також шинами для сільськогосподарської, промислової та будівельної техніки. Кістяк асортименту становлять легкові, вантажні та сільськогосподарські шини. Значна кількість автошин підсилені технологією Run-Flat, яку Petlas освоїли першими у своїй країні.