Pulso

Автоаксесуари, варті уваги

avtomobilnoe_zaryadnoe_ustrojstvo_pulso_c-2023w_2usb_1224_-_5_2.pngPulso - український бренд товарів для автомобіля. Торгова марка належить компанії Vitol. Pulso представляє на ринку України якісні автотовари за доступними цінами.

Поєднання якості та невисокої вартості стало можливим завдяки застосуванню новітніх матеріалів та технологій у виробництві. Не останню роль у формуванні ціни відіграє той факт, що виробництво розташоване на великих фабриках Азії.

Продукти Pulso поєднують в собі простоту у використанні та надійність на дорозі. Одна з важливих їх функцій - підвищення комфорту водіння.

Весь асортимент Pulso можна умовно поділити на 3 групи. Перша з них - пристрої для підзарядки та запуску АКБ. Додатково сюди ж можна віднести прикурювачі - хоча вони й не заряджають батарею, але теж призначені безпосередньо для заведення авто від АКБ. Друга велика група - лампи для авто. До останньої можна віднести аксесуари: підставки для телефону, килимки, подовжувачі.


Автомобільне світло

00000007008-1.png У сегменті автосвітла бренд Pulso представлений досить вичерпно. Компанія працює як над посиленням ефективності світла, так і над заощадженням енергії. Економні лампи Pulso для автомобіля цілком справляються із поставленими розробниками завданнями: збереження енергії, подовження терміну роботи. Все це реалізовано без зниження інтенсивності світла. Для автолюбителів, для яких економія не є чимось пріоритетним, будуть актуальними лампи із серії Mega light. Акцент тут стоїть на потужності та довжині світлового потоку. Виробники не забули й про привабливий дизайн.


Зарядні установки

16596_261028.png Пусково-зарядні пристрої Pulso доступні для різних транспортних засобів. Універсальні моделі здатні зрушити з місця легковий автомобіль, мотоцикл, вантажну та сільськогосподарську техніку. Пристрої захищені від наслідків неправильної експлуатації, коротких замикань чи перевантаження. Популярність цих товарів пояснити просто - вони можуть не лише заряджати, а й запускати акумулятор, що особливо актуально у зимовий час. Завдяки надійним деталям можна розраховувати на довгий термін служби.

Корпус зарядних пристроїв виготовлений зі стійкого до ударів пластику. Конструкція також добре переносить вібрації, тому цілком може зберігатися в багажнику автомобіля. Завдяки компактним розмірам, не займе багато місця та не створить незручностей у транспортуванні. Крім того, зарядка зручна у використанні. Є ручка для транспортування у невеликих моделей та колеса у більш габаритних.

Нещодавно асортимент Pulso поповнився автомобільними USB-зарядками для мобільних телефонів.