ZIC

Південнокорейські моторні оливи

zic-oil.pngZIC - відомий бренд, під яким продається автохімія з Південної Кореї. Торгова марка належить великій корпорації SK. Холдинг SK на сьогодні - це 89 компаній, розташованих по всьому світу. Основою їхньої спеціалізації є видобуток та перероблення нафтопродуктів. Діяльність концерну у цій сфері починається із видобування корисних копалин і закінчується готовими продуктами - оливами та сировиною для них. Компанія має доступ до 33 родовищ нафти, яка є основним компонентом автохімії ZIC. Корейська компанія знаходиться серед світових лідерів за виготовленням синтетичних моторних олив третьої групи.

Дочірня компанія ZIC була створена у 1995 році. З цього моменту і до сьогодні мастильні матеріали цієї фірми визнають найкращими в Кореї. Продукція ZIC була схвалена такими автовиробниками, як Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen, Renault, BMW, MAN, Volvo, та багатьма іншими. Водії із 40 країн світу високо оцінили автохімію компанії.


Базова олива власного виробництва

zic-main.635a628c87f2fb3bbb20d6a72bab5880.pngБренд ZIC для виготовлення своєї продукції використовує власну базову оливу Yubase. Базова олива корейської компанії захищена патентами у більш ніж 23 країнах. Виготовлена за особливою технологією, вона володіє високою якістю та низкою характеристик, завдяки яким отримала міжнародне визнання. Yubase закуповують виробники мастильних матеріалів із 50 країн світу, використовуючи її як основу для власних товарів.

Материнська компанія бренду володіє кількома заводами у різних країнах. Перший і досі активний завод був відкритий у місті Ульсан. У 2004 році у цьому ж регіоні запрацював другий виробничий об'єкт SK. За межами Південної Кореї моторні, трансмісійні та гідравлічні оливи виготовляють у Китаї та Індонезії. Найновіше підприємство бренду із виготовлення синтетичних олив засноване спільно з компанією Repsol Petroleum в Іспанії. Вартість цього надсучасного проекту - 300 млн євро.


Дуже високий індекс в'язкості

ZIC-motor-oils.png Продукція ZIC відзначається дуже високим індексом в'язкості. Саме завдяки цій характеристиці моторні мастила зберігають текучість навіть за дуже низьких температур. Так само вони гарантують безвідмовну роботу у спеку. Купуючи мастила ZIC для автомобілів різних розмірів та призначення, ви можете бути впевненими у надійній та безперебійній роботі двигуна аж до планової заміни масла. Крім того, завдяки низькій зольності двигун менше забруднюється, відповідно - довше "живе" та стабільніше працює. Додатковий захист від зношування забезпечать фірмові присадки бренду.

ZIC вже давно став відомим брендом із якісною продукцією. Щоб уберегти своїх клієнтів від підробок, компанія у новому дизайні застосувала низку деталей. По-перше, відтепер ZIC відзначається голографічною етикеткою. Під кришкою знаходиться захисна фольга, а на дні паковання обов'язково наявний вигравіюваний логотип торгової марки. Також варто звернути увагу на термоплівку (знаходиться на кришечці).

Виробники також не оминули увагою питання зручності використання. Завдяки підвищеній функціональності отвору розливу рідина не протікає поза каністру при використанні.