Cooper

Можеш розраховувати на Купер

Cooper-gt-radial-cobra.jpgCooper Tire & Rubber Company - американська шинна компанія. Входить у топову десятку виробників шин світу. У США Cooper займає почесне друге місце за обсягами виготовленої та реалізованої продукції.

Історію шинної корпорації можна простежити ще з 1914 року, коли в Акроні було засновано невелике підприємство для виробництва та ремонту шин - M and M Manufacturing. Власники розширювали фірму шляхом придбання менших компаній, а бренд Cooper почали використовувати вже після Другої світової війни.


Стійкість навіть у найважчі часи

Cooper News 2.jpgУ воєнний час компанія зменшила частку виробництва гуми для автомобілів і перейшла на обслуговування оборонної промисловості. Після закінчення військових дій Cooper повернулися до свого звичного асортименту - високоякісних шин.

До кінця XX ст. Cooper стабільно зростала, постійно покращуючи свої технології та розширюючи модельний ряд. З початком двотисячних шинна компанія продовжила практику купівлі-продажу менших підприємств. Водночас Cooper ділився досвідом та знаннями з іншими великими шинними брендами. 

Предметом гордості Cooper Tire є їхній глобальний технічний центр, заснований кілька років тому. Ця передова установа призначена для безперервного покращення рецептури та конструкції нових моделей шин, а також для координації зусиль наукових центрів Cooper по всьому світу.


Аргументи на користь американського бренду

Tire-Cologne-Cooper-2018-LR_b2b4b335efe03370de43dc7ff206743b.jpgКомпанія спеціалізується на виготовленні коліс всіх сезонів для легкових, легковантажних автомобілів та вантажівок середнього класу. 

Популярність продукція бренду отримала завдяки порівняно невисокій вартості при серйозному ресурсі. Середньостатистична шина Cooper може успішно проїздити 100 000 км до того, як зітреться протектор. Імідж цих покришок постійно підтримують відомі майстерні тюнингу. Спеціалісти з ремонту та дизайну обирають американські шини за їхню індивідуальність, агресивний дизайн та надійність.

Cooper Tire & Rubber Company володіє низкою дочірніх компаній, серед яких можна побачити Avon, Mentor, Roadmaster, Starfire. Американський бренд має три великі сучасні заводи на батьківщині й, певна річ, може розпоряджатися всіма виробничими об'єктами дочірніх брендів. Вони розташовані в країнах Північної Америки, Азії та Європи.