0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Nokian

Легкова літня шина Nokian Hakka C Van 175/65 R14C 88T

Код: 5332
грн 1 112 грн
немає в наявності 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
5335
104/102S
1 493 грн
5334
104/102T
1 720 грн
5338
107/105T
2 990 грн
5341
104/102H
2 090 грн

Супутні товари


Опис

Шини розроблені для використання пасажирських і вантажних мікроавтобусах. За рахунок асиметричного дизайну протектора, керування автомобілем стає більш комфортним і точним. Хвилеподібна опора підтримує центральну канавку. Це рішення забезпечує кращу бокову жорсткість шини. Як і зберігається форма шини і зменшується її зношування.

Зручність і чіткість управління

Новинка підходить для мінівенів і мікроавтобусів. Спеціально розроблене будова шин зменшує рівень шуму. Правильний тиск в шинах сприяє кращому управлінню, скорочуючи витрату пального і знижуючи опір коченню.

Нові шини Hakka C Van мають інфо - ділянка, який є у шин легкових автомобілів. За допомогою нього можна відрегулювати тиск повітря в шині. Шини Hakka C Van-слухняна і безпечна покришка. Добре накачані шини сприяють кращому управлінню автомобіля, знижують опір коченню і зменшують витрата пального.

Властивості Hakka C Van:

  • Міцна конструкція
  • Хороший накат
  • Чітка керованість, не дивлячись на велике завантаження

Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд Nokian
Ширина 175
Профіль 65
Діаметр R14C
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 88 (макс. 560 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.