0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

GoodYear

Легкова літня шина GoodYear DuraGrip 185/65 R15 88T

Код: 18939
грн 1 592 грн
Залишити відгук Замовлень (11)
185/65 R15 88T
літня шина легкова
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
4268
82T
1 154 грн
902552
88T
1 395 грн
44853
84H
1 833 грн
18939
88T
1 592 грн

Опис

Для того щоб задовільнити специфічні вимоги малолітражних сучасних автомобілів виробництво Goodyear розробило нову автошину DuraGrip. Сучасні технології дозволяють цим шинам протистояти постійним навантаженням від зупинок і стартів, від яких страждають як шини, так і автомобіль.

Goodyear duragrip забезпечує безпеку і довговічність, при цьому, не втрачаючи інших якостей, що асоціюються з брендом Goodyear.

Шина даної моделі створена для експлуатації на дорогах міста з частими розгонами і гальмуваннями, гарантує прекрасні параметри на сирій дорозі і безпеку при граничному пробігу.

Як свідчать Goodyear duragrip відгуки, багато автовласників, які встигли оцінити ці літні шини на власному досвіді, залишилися задоволені своїм придбанням, посилаючись на їх високу якість.

Переваги Goodyear duragrip:

  • Має низький рівень шуму і поліпшені якості зчеплення. Має захист від аквапланування і високу якість зчеплення з вологими дорожніми покриттями
  • Має стабільність і поліпшене зчеплення з вологим покриттям
  • Відповідає ISO стандартам щодо зчеплення і шумоутворення

Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд GoodYear
Ширина 185
Профіль 65
Діаметр R15
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 88 (макс. 560 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Товари, які ви дивились