0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Debica

Легкова літня шина Debica Furio 205/55 R16 91W205/55 R16 91W
літня шина легкова
Інші розміри

Код
Розмір
Індекси
Ціна
42715
88H
1 492 грн

Опис

Літні шини Debica Furio призначені для легкових автомобілів. Випуск гуми з коефіцієнтом швидкості V = 240 км/год, H = 210 км/год, W = 270 км/год став можливий завдяки новому малюнку протектора, особливому каркасу та складом протекторної гуми. За рахунок сучасного дизайну протектора здійснюється найкраще опір акваплануванню, і на поворотах теж. Різна глибина плечових блоків і потужне центральне ребро, забезпечують гарантію на хороше зчеплення як з вологою поверхнею, так і з сухою трасою. Спосіб герметизації шин Debica Furio - безкамерний. Конструкція - радіальна.

На шини Debica Furio відгуки показують те, що дана модель шин забезпечує комфортабельну поїздку і упевнений рух на слизькій дорозі. Літні шини Debica Furio це підходящий, якісний варіант для їзди влітку за доступною ціною.


Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд Debica
Ширина 205
Профіль 55
Діаметр R16
Індекс швидкості W (макс. 270 км/год)
Індекс навантаження 91 (макс. 615 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.