×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Debica

Легкова літня шина Debica Presto UHP 225/55 R16 95W

Код: 42726
в наявності
грн 2 420 грн
2589 грн
Залишити відгук


Графік зміни ціни

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
42726 225/55 R16 95W 2 420 грн купити

Debica Presto UHP є новим, ще більш потужним виробом надзвичайно популярних шин Debica Presto.

Протектор асиметричний. Він забезпечує високу продуктивність не тільки на прямій дорозі, але і на поворотах. З цими шинами у вас є доступ до гарної продуктивності за привабливою ціною.

Основні характеристики шини Debica Presto UHP:

  • Безпека на мокрій дорозі. Шини не розчарують навіть у самий великий дощ, при динамічному стилі водіння.
  • Продуктивність в сухих умовах - цю функцію забезпечує асиметричний малюнок протектора. Окремі елементи добре оптимізовані для забезпечення комфорту.
  • Підвищена міцність - завдяки вдосконаленій конструкції шини і її оптимальній формі вона досягає більш високого пробігу в порівнянні з іншими моделями.
  • 5 ребер протектора прекрасно піклуються про якості їзди на високих швидкостях.
  • Рівномірний знос.

Шини Debica Presto UHP добре відомі багатьом водіям, які хвалять їх за хорошу роботу і доступну ціну.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Debica
Модель Presto UHP
Ширина 225
Профіль 55
Діаметр R16
Індекс швидкості W (макс. 270 км/год)
Індекс навантаження 95 (макс. 690 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі DebicaТовари, які ви дивились